Eleganckie wesele – jak wybrać odpowiedni zespół?

18 kwietnia 2021 Zespół muzyczny Night Life

Eleganckie wesele – jak wybrać odpowiedni zespół?

Atmosferę i wizerunek miejsca pielęgnuje i wyznacza muzyka. Od wieków towarzyszy Nam podczas wielu istotnych momentów w Naszym życiu. Jest kluczowa, jeśli chodzi o przestrzeń pubów, klubów, kawiarenek, czy na przykład przestrzeń sali weselnej. Jaką muzykę wybierzemy na tak ważny dzień może okazać się podstawą udanego i taktownego wesela. Weselne biesiady z akordeonem w tle, zdecydowanie odchodzą na dalszy plan. Młode pary coraz bardziej doceniają gustowną muzykę, która wypełnia salę weselną w wykwintnych rytmach po same brzegi. Podczas weselnej zabawy dźwięki, które serwuje Nam zespół muzyczny wprowadzają gości w dobry nastrój, a niekiedy zachęcają do wstania od weselnego stołu, a następnie pochłonięcia się w tańcu. Tak więc, czym byłoby Nasze eleganckie wesele bez odpowiedniego doboru zespołu muzycznego?

Nie ma żadnych wątpliwości jeśli chodzi o kwestionowanie wyboru eleganckiej oprawy muzycznej podczas przyjęcia ślubnego. Tego typu wesele może dojść do skutku i może zakończyć się ogromnym sukcesem, a także uśmiechem na twarzach gości i pary młodej. Więcej na ten temat można znaleźć w artykule Wesele bez disco polo – czy to w ogóle możliwe? Wesele może być gustowne i wystawne pod warunkiem wyboru odpowiedniego zespołu muzycznego. Wybór należy do Nas, czy będą to profesjonaliści, czy może weselna kapela, która dopiero raczkuje na polu opraw muzycznych i nie do końca wie jak zaspokoić potrzeby wymagających klientów, którzy wiedzą czego chcą – gustownego przyjęcia. Różnica pomiędzy zespołami często jest ogromna, dlatego ważne, aby lepiej poznać co sobą reprezentują i czego możemy się spodziewać na naszym przyjęciu.

"Mu­zyka jest sce­nog­ra­fią uczuć…"
Night Life

Wzruszające momenty na tle przepięknej muzyki, która chwyta Nas za serce..

panna mloda para mloda slub wesele muzykaTak więc, jak wybrać gustowny zespół na wesele? Co oferują weselne zespoły muzyczne z elegancką oprawą muzyczną?

Podczas poszukiwań odpowiedniego zespołu muzycznego, strony internetowe oferują Nam wiele rozwiązań. Jak jest na prawdę? Kapele weselne, które zaręczają swoim profesjonalizmem, nie zawsze są tak dobre jak o tym kolorowo opowiadają. Zadowolenie młodej pary jak i gości weselnych nie jest pewniakiem, jeśli dobrze nie prześledzimy portfolio zespołu. Zapewnianie o wyborowym doborze utworów muzycznych może okazać się płaszczykiem profesjonalizmu i tak na prawdę jesteśmy narażeni na porażkę. Dlatego najważniejsze przy wyborze zespołu jest odsłuchanie demo, przesłuchanie wszelkich utworów jakie wykonują muzycy. 

Jeśli estetyka dźwiękowa danej grupy muzycznej chwyta Nas za serce powinniśmy przejść do kolejnego kroku, który powinien Nam towarzyszyć przed podjęciem finalnej decyzji. Mianowicie doświadczenie! Bardzo ważne jest to, jak duży staż ma za sobą zespół, oczywiście nie mówimy tutaj o jakiś „przestarzałych” grajkach. Po prostu, warto sprawdzić poziom obycia muzyków z przeprowadzaniem wesela od strony wokalno-dźwiękowej. Wybór repertuaru na wesele powinien być tworzony indywidualnie po rozmowie z parą młodą. Podczas tej rozmowy omawiane są oczekiwania klienta wobec zespołu. Night Life nastawiony jest na współtworzenie eleganckich wesel. Muzyka, którą dostarcza Nasz zespół ma za zadanie być dopełnieniem całości wystawnego przyjęcia. Każdy najmniejszy szczegół jest dopracowany, a całe wesele odbywa się bez przyśpiewek i konkursów, które proponuje wielu wodzirejów. Night life zaskakuje nietuzinkowym brzmieniem, a więcej na temat repertuaru można przeczytać na: http://nightlifewarsaw.com/repertuar/ .

Eleganckie wesele pełne wzruszających momentów i zadowolonych gości, zakrapiane nietuzinkową, lecz taktowną muzyką, wcale do najprostszych nie należy. Wiemy to, ponieważ wielokrotnie byliśmy współtwórcami  oprawy muzycznej na gustownych weselach. Każdy najmniejszy szczegół jest istotny, muzyka nie tylko ma zachęcić do niekończącej się zabawy i hulanki do białego rana, lecz również powinna wprowadzić chwilkę refleksji. To powody, dla których warto nie podejmować pochopnych decyzji i poważnie zastanowić się nad tym, który z oferowanych Nam zespołów muzycznych jest na najwyższych poziomie. 

Szukasz wyjątkowego zespołu na swoje przyjęcie weselne?

No Showcase selected!
, ,
Call Now ButtonZapytaj wolny o termin!