ELEGANCKIE WESELE

NAJWIĘKSZE HITY NA ŻYWO. STYLOWE PROWADZENIE

Specjalizujemy się w oprawie muzycznej eleganckich i stylowych przyjęć weselnych. Od ponad 10 lat obsługujemy najbardziej wymagających klientów z Polski i zagranicy.

Jeżeli szukacie Państwo wyjątkowego zespołu na swoje wesele, zależy Wam na profesjonalnym wykonaniu, eleganckim poprowadzeniu imprezy z taktem oraz kulturą, zapraszamy na filiżankę dobrej kawy, aby omówić szczegóły. Napisz do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Elegancko i z klasą

Starannie dobieramy repertuar. Przyjęcie prowadzimy w eleganckim stylu. Dbamy o estytykę i pomagamy w koordynacji przebiegu przyjęcia.

Światowy repertuar

Wykonujemy największe światowe oraz polskie przeboje od lat 60-tych po współczesne hity. Dbamy o to, aby nasza muzyka łączyła pokolenia.

Kompleksowa obsługa

Oferujemy znacznie więcej niż muzyka na żywo. Nasza oferta obejmuje także prowadzenie przyjęcia, DJ, nagłośnienie, oświetlenie, transport oraz obsługę techniczną.

Doświadczenie

Obsługujemy najbardziej wymagających Klientów od ponad 10 lat. Wystąpiliśmy na ponad 350 imprezach w Polsce i zagranicą.

Oferujemy niezapomnianą zabawę w eleganckim stylu. Nasz repertuar obejmuje największe światowe i polskie hity, dzięki czemu gwarantujemy udaną zabawę zarówno dla starszych jak i młodszych gości.

Do każdego przyjęcia weselnego podchodzimy indywidualnie, dopasowując się elastycznie do Państwa potrzeb. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na zapewnienie Państwu najwyższego poziomu artystycznego, a także sprostanie wysokim wymaganiom.

Oferujemy Państwu kompletną usługę muzyczną – łącznie z nagłośnieniem (do ok. 250 osób), oświetleniem, eleganckim prowadzeniem przyjęcia, obsługą techniczną oraz występem DJ bez limitów czasowych.

Z zespołem muzycznym Night Life Państwa wesele z pewnością będzie wyjątkowe i niezapomniane, co potwierdzają opinie naszych Klientów.

Jesteśmy z Warszawy, ale obsługujemy przyjęcia na terenie całej Europy.

Call Now ButtonZapytaj wolny o termin!