Piosenki na wesele – najczęściej grane w 2020

5 grudnia 2020 Zespół muzyczny Night Life

Piosenki na wesele – najczęściej grane w 2020

Najpopularniejsze utwory grane na weselach w 2020 roku – ten temat cieszy się ogromnym powodzeniem pośród młodych par szukających odpowiedniej aranżacji muzycznej na przyjęcie weselne. Tym razem opiszemy do jakich piosenek najchętniej i zarazem najczęściej bawili się goście weselni. W naszym wcześniejszym wpisie doradzaliśmy Wam „Jaki zespół muzyczny wybrać?”. Natomiast jeśli szukacie odpowiedniej piosenki na pierwszy taniec, kierujemy Was do artykułu zatytułowanego „Piosenki na pierwszy taniec”.

To co było modne w tym roku nie znaczy, że nie będzie kontynuowane w przyszłych latach. Niektóre z piosenek, najczęściej wykonywanych na weselach to stare klasyki. Nowe niekoniecznie musi być lepsze, wszystko zależy od upodobań pary młodej. Z naszej strony proponujemy pomoc przy wyborze repertuaru, a zestawienie najpopularniejszych piosenek weselnych pozwoli uściślić trendy tego roku.

Muzyka na weselu jest ważnym elementem przyjęcia, buduje atmosferę miejsca i jednocześnie dba o jego wizerunek. Kluczowa do udanej imprezy jest właśnie muzyka, a podczas wesela wprowadza pozytywny nastrój, niekiedy zachęca gości do chwili refleksji. Wszystko zależy od wyboru odpowiednich utworów muzycznych. Niektóre piosenki przyprawiają o łzy wzruszenia, a niektóre wprowadzają gości w stan euforii.

"Love is in the Air… "
Night Life

Przeboje weselne w 2020 roku

alternatywne wesele slub

Poniżej prezentujemy listę najczęściej granych piosenek na weselach w 2020 roku!

Rok 2020 wielkimi krokami dobiega końca, oznacza to czas podsumowań. Z Naszej strony możemy się podzielić wiedzą jaką zdobyliśmy podczas tworzenia oprawy muzycznej na wielu weselach w tym roku. W oparciu o Nasze obycie z muzyką weselną i współpracę z wieloma parami młodymi artyści z Naszego zespołu NightLife stworzyli listę utworów, które cieszyły się największym powodzeniem na weselach w 2020 roku.

  • Zaczniemy od sławnego muzyka z Wielkiej Brytanii Eda Sheerana, na pewno piosenki tego wykonawcy nie są Wam obce, miliard wyświetleń na youtubie i częste pojawianie się jego utworów w radio świadczą o jego dużej popularności. Nie bez przyczyny wspominamy o tym muzyku, to właśnie jego piosenki pojawiały się najczęściej na weselach w 2018 roku! Przykładowo utwór „Perfect”.
  • Na weselach w Polsce nie zabrakło piosenki „Weź nie pytaj” Pawła Domagały. Polacy zakochali się w fenomenie tego utworu, w ciągu kilku miesięcy od pojawienia się klipu w sieci obejrzano go ponad 50 milionów razy! W 2018 roku był to hit weselny i na pewno będzie w roku kolejnym.
  • W Polsce furorę zrobił również utwór Ani Karwan „What the world needs now” z filmu Listy do M.
  • Z zagranicznych artystów nie można pominąć Whitney Huston, kobiety o wielkim talencie, anielskim głosie i doskonałym stylu! Piosenka „I Have Nothing” królowała na weselach w 2020 roku.

W tym roku przebojami były utwory anglojęzyczne, ale nie tylko. Niektóre z nich są na tyle mocnymi hitami, że będą pojawiały się na weselach w roku 2021, który zbliża się wielkimi krokami. Zespół muzyczny Nightlife życzy Wam udanych i pełnych miłości balów weselnych w kolejnym roku i muzycznych inspiracji na wesele, które również możecie znaleźć w zakładce POSŁUCHAJ NAS.

Szukasz wyjątkowego zespołu na swoje przyjęcie weselne?

No Showcase selected!
, ,
Call Now ButtonZapytaj wolny o termin!