Wesele bez disco polo – czy to w ogóle możliwe?

6 czerwca 2021 Zespół muzyczny Night Life

Wesele bez disco polo – czy to w ogóle możliwe?

Po długim czasie działania w branży muzycznej, oraz po realizacji wielu muzycznych eventów, imprez firmowych, czy też eleganckich wesel, czasami spotkaliśmy się z opinią sprzeczną do naszej, mianowicie „Wesele bez disco polo, to nie wesele!”

Tego typu opinia kurczowo trzyma się starszego pokolenia, ale nie tylko, niektóre pary nie wyobrażają sobie sali weselnej, bez oprawy muzycznej w rytmie disco polo. Często wynika to ze strachu przed popełnieniem faux-pas, czyli nieudanego wesela. Otóż jest to błędne myślenie, zapewniamy, że „weselisko” może być huczne bez disco polo, biesiady, przyśpiewek, oraz konkursów prowadzonych przez wodzireja co pięć minut. Oczekiwania do wesela ze strony naszej rodziny, czy też przyjaciół często są inne od naszych. Musimy zachować świadomość tego, że tradycja nie musi być „wiejska”, a wesele nie musi być banalne.

"Weselna biesiada z akordeonem w tle, oj dana oj dana i innymi „wiejskimi” atrakcjami.
Czy to jest właśnie wesele Waszych marzeń?"
United Themes™

Niebanalne wesele w rytm wykwintnej muzyki

Niezaprzeczalnie, zawsze znajdzie się gość weselny, który podważy argument udanej zabawy bez przyśpiewek i nie będzie zadowolony z oprawy muzycznej. Niestety, nie da się dogodzić wszystkim i trzeba liczyć na uszanowanie własnej wizji imprezy. Jeśli wiemy, że duża część gości oczekuje tradycyjnego, weselnego klimatu, to w takiej sytuacji można iść na pewien kompromis. Cała impreza nie musi być oprawiona w ramy jazzowej muzyki, repertuar można wypośrodkować i dodać elementy „złotych przebojów”, ale niekoniecznie musi to przypominać kanoniczne wesela.

Warto wyjaśnić sobie, że jest to przede wszystkim moje święto i mojego partnera, nasza impreza, a nie tylko impreza gości. Nie ma sensu wciąż zadawać sobie pytania „Czy wesele bez disco polo wypali?”. Niebanalna impreza w dobrym guście, nie musi zawierać utworów disco polo. Regularnie byliśmy świadkami i współtwórcami eleganckich wesel, gdzie serwowaliśmy Naszym Klientom hity rock’n’roll, disco lat 70-tych, współczesnego popu i gorącego latino. O wszelkie walory muzyczne dba profesjonalny zespół muzyczny Night Life, dostarczając gościom wesela nie tylko dawki hitów, ale również dawki wykwintnie doprawionymi rockowymi i jazzowymi improwizacjami gitary oraz saksofonu.

Wesela w rytmie „dicho” sukcesywnie odchodzą. Od jakiegoś czasu obserwujemy, że popyt na tego typu eventy maleje. Pary młode coraz częściej są świadome prawa do wyboru własnej oprawy muzycznej i zrealizowania własnej wizji wesela. Nie jest to nic złego, przecież to Wasze święto, dlatego ważne żebyście czuli się swobodnie, a nie obco. Zazwyczaj duża część zaproszonych potrafi uszanować wszystkie wybory pary młodej i dobrze się bawią na imprezie, aż do białego rana. Wesele to wyjątkowy czas, dlatego sala weselna powinna być przepełniona wykwintną muzyką, przednią zabawą i dobrym humorem zgromadzonych. Powinno być tak, jak sobie to wyśniliście…

Szukasz wyjątkowego zespołu na swoje przyjęcie weselne?

Call Now ButtonZapytaj wolny o termin!