Wesele bez disco-polo. Czy to w ogóle możliwe?

6 grudnia 2022 Zespół muzyczny Night Life

Wesele bez disco-polo. Czy to w ogóle możliwe?

Już bardzo długo działamy w branży muzycznej i uczestniczyliśmy w realizacji niezliczonych eventów, imprez firmowych i – oczywiście – eleganckich wesel. Niejednokrotnie spotykaliśmy się z opinią, że wesele bez disco-polo to nie wesele. Nie zgadzamy się z tym, a poniższym tekstem udowodnimy, że mamy rację.

Przeświadczenie, że dobrze można bawić się tylko przy muzyce biesiadnej i disco-polo, przeważnie jest udziałem starszego pokolenia. Powinniśmy to zrozumieć – kiedyś wesela nie miały innej oprawy muzycznej i nasi rodzice czy dziadkowie po prostu są do tego przyzwyczajeni. Nie obawiajmy się jednak, że wybierając inaczej, zawiedziemy oczekiwania rodziny i wykażemy się brakiem taktu. Jest wręcz przeciwnie. Wybierając niebanalnie, pokażemy naszym bliskim, że huczne “weselisko”, przyśpiewki i konkursy prowadzone przez wodzireja wcale nie stanowią sedna dobrej zabawy.

"“Biesiada z akordeonem w tle, przyśpiewki i disco-polo przez całą noc. Czy to jest właśnie wesele Waszych marzeń?”"

Niebanalne wesele w rytm wykwintnej muzyki

To, że zawsze znajdzie się gość weselny, który podważy nasz wybór i nie będzie zadowolony z oprawy muzycznej, jest nieuniknione. Bądźmy więc na to przygotowani, ale nie przejmujmy się. Nigdy i nigdzie nie zdarza się tak, że wszyscy są zadowoleni. Co więc każe nam równać w dół i schlebiać gustom, które nie są spójne z naszymi? Nie róbmy tego! Jeśli natomiast wiemy, że większa część gości oczekuje tradycyjnego wesela, możemy pójść na pewien kompromis, wybierając coś z kanonu określanego mianem “złotych przebojów”. To piosenki, które starszym członkom rodziny przypomną klimat dawnych lat, ale jednocześnie są w dobrym guście i na poziomie. Zapewniamy, że nie brak takich utworów w naszym repertuarze!

Macie jeszcze wątpliwości? Chyba już nie… Pamiętajcie, co powtarzamy do znudzenia: wesele to Wasze święto! Wasz czas i dzień, który zapamiętacie na zawsze. Chyba nie chcecie pamiętać swojego zdegustowania płynąca ze sceny muzyką? No właśnie. A my, jako twórcy i organizatorzy tak wielu już eleganckich wesel i innych muzycznych wydarzeń, zapewniamy, że Nasi Goście zawsze świetnie się bawią przy serwowanych im przez nas rock’n’rollowych hitach, disco lat 70-tych czy współczesnym popie i gorącym latino. Taka muzyka w profesjonalnej oprawie, jaką zapewniamy, sprawdza się zawsze!

Na koniec warto nadmienić, że discopolowe wesela odchodzą do lamusa. Wyraźnie obserwujemy malejący popyt na tego typu imprezy. Młode pary świadomie i według własnego gustu wybierają weselny repertuar i śmiało realizują własną wizję wesela. A efektem jest – wbrew obawom niektórych – zadowolenie obu stron, dobry humor zarówno gości, jak i młodej pary. Śmiało więc realizujmy swoje marzenia. Niech będzie tak, jak to sobie wyśniliście…

Szukasz wyjątkowego zespołu na swoje przyjęcie weselne?

Call Now ButtonZapytaj wolny o termin!