Wesele z klasą – jak dobrać muzykę?

17 czerwca 2021 Zespół muzyczny Night Life

Wesele z klasą – jak dobrać muzykę?

Muzyka na balu weselnym ma niezmiernie wielkie znaczenie. Wzrusza i wprowadza w stan zadumy,  porywa Nas na parkiet sali weselnej. Adekwatny wybór utworów jest kluczem do sukcesu szykownego i udanego wesela. Oprawa muzyczna powinna być dobrana odpowiednio do poszczególnych części ceremonii, a para młoda i goście weselni powinni czuć się komfortowo przy muzyce, która im towarzyszy. Nie jest to proste zadanie, natomiast w tym artykule pomożemy Wam odpowiedzieć na pytanie: Jak dobrać muzykę na eleganckie wesele? 

Opinie na temat rodzaju muzyki na weselu bywają różne. W Polsce znajdziemy wielu zwolenników tradycyjnych biesiad, przyśpiewek czy też muzyki disco-polo. Całe szczęście, coraz częściej młode pary decydują się na aranżację muzyczną z klasą, nie zważając na dąsy wujków. Mimo to zdarza się, że po paru toastach któryś z gości może zaproponować przyśpiewkę z akordeonem w tle. Takie sytuacje mają miejsce (ale na ten temat więcej tutaj). Nie martwcie się! Pomożemy Wam w ich załagodzeniu. Proponujemy eleganckie wesele ze świetną zabawą, utrzymaną w dobrym tanecznym klimacie! Dekorację przestrzeni weselnej jaką mamy do zaoferowania to szykowna oprawa muzyczna, która w sposób taktowny porwie Waszych gości weselnych do tańca.

"Takt jest muzyką duszy.."
Night Life

Szukacie idealnego zespołu muzycznego na  przyjęcie weselne? Zależy Wam na weselu ze smakiem, taktem oraz kulturą?

pierwszy taniec slub wesele

Służymy Państwu pomocą! Wyjaśnimy jak dobrać muzykę, żeby wesele Waszych marzeń stało się rzeczywistością. Elegancka oprawa muzyczna trwale i z całą pewnością pozytywnie zapisze się w pamięci wszystkich gości weselnych.

Zacznijmy od tego, że szykowana lista muzyczna na eleganckim weselu to światowy repertuar, jak również i Polskie przeboje. Począwszy od lat 60-tych po współczesne hity! Nie ograniczajmy się konkretnym gatunkiem. Oczywiście możemy wyznaczyć pewien tor muzyczny, natomiast warto przeplatać utwory i dopasowywać zależnie do sytuacji na parkiecie. Nie każda piosenka będzie odpowiednia na konkretną część balu weselnego. Szalony rock’n’roll czy disco lat 70-tych i współczesny pop idealnie się wpasują w taneczną część wesela – gwarantujemy, że pobudzą gości weselnych do tańca i zabawy. Wstawki z jazzowymi improwizacjami gitary oraz saksofonu będą wisienką na torcie podczas wesela z klasą. Dodatkowo wprowadzą wzruszającą atmosferę, której również na przyjęciu nie zabraknie.

Eleganckie wesele to miejsce i czas, w którym nie może zabraknąć zespołu muzycznego, który ma doświadczenie z tego typu eventami. Ostrzegamy Was przed zespołami, którym brakuje doświadczenia i elastyczności. W celu weryfikacji namawiamy do sprawdzenia repertuaru danej grupy muzycznej. Najważniejsze przy wyborze odpowiedniej muzyki jaką oferuje zespół jest przesłuchanie demo, jeśli estetyka wokalno-dźwiękowa chwyta Cię za serce umów się na spotkanie z artystami. Na spotkaniu omówcie szczegóły i Wasze oczekiwania. Dobry zespół z pewnością zaproponuje rozwiązanie, które zaspokoi Wasze potrzeby.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym zespołem. Przykładowe utwory możecie przesłuchać w zakładce POSŁUCHAJ NAS. Jeśli obycie muzyków z prowadzeniem wesel z klasą jest duże, nie musicie się martwić, że coś pójdzie nie tak, możecie spać spokojnie i odliczać dni do pięknej ceremonii ślubnej, która będzie pod znakiem eleganckiego wesela.

Szukasz wyjątkowego zespołu na swoje przyjęcie weselne?

, ,
Call Now ButtonZapytaj wolny o termin!