Piosenki na wesele – najpopularniejsze w ostatnich latach

10 grudnia 2022 Zespół muzyczny Night Life

Piosenki na wesele – najpopularniejsze w ostatnich latach

Temat najpopularniejszych utworów granych na weselach zaprząta wiele młodych par szukających odpowiedniej aranżacji muzycznej na przyjęcie weselne. Doradzaliśmy już „Jaki zespół muzyczny wybrać?”. Na naszej stronie znajdziecie też artykuł „Piosenki na pierwszy taniec”, w którym pomagamy Wam w podjęciu decyzji dotyczącej przeboju, który rozpocznie Waszą uroczystość. Tym razem opowiemy, przy jakich piosenkach najchętniej bawili się ostatnio goście weselni na organizowanych przez nas przyjęciach.

Wybór repertuaru zależy od upodobań młodej pary. To najważniejsze kryterium. Pamiętajmy jednak, że nie zawsze nowe znaczy lepsze. Owszem, goście na pewno chętnie posłuchają ostatnich hitów, ale wiele chętnie granych na weselach piosenek to wciąż popularna klasyka. Dalej nie wiecie, co wybrać? Spokojna głowa! Pod koniec artykułu zaprezentujemy zestawienie, które zobrazuje Wam najgorętsze trendy.

Muzyka tworzy atmosferę przyjęcia. To oczywiste. Odpowiednio dobrana zapewnia udaną zabawę. Porwie do tańca, ale pozwoli też na chwilę wytchnienia. Rozbawi, a czasem wzruszy. Musi być zatem różnorodna. To kolejna rzecz, którą warto wziąć pod uwagę. Jeśli odpowiednio dobierzemy proporcje między żywiołowością a romantyczną nastrojowością, sukces murowany, a zadowolenie młodej pary i gości zapewnione.

"“Muzyka łączy pokolenia…”"

Nasze zestawienie, czyli co jest grane

alternatywne wesele slub

Trudno zliczyć, ile weselnych uroczystości było naszym udziałem. Współpracowaliśmy z wieloma młodymi parami. Jesteśmy obytymi w branży muzycznej artystami. Chcąc podzielić się z Wami wiedzą, jaką zdobyliśmy podczas tworzenia oprawy muzycznej rozlicznych wesel i uroczystości i bazując na naszym doświadczeniu, przedstawiamy listę utworów, które w ostatnich czasach cieszyły się największą popularnością.

  • Na początek może Ed Sheeran. Wszyscy go znamy, prawda? Ten sławny muzyk z Wielkiej Brytanii może pochwalić się milionami wyświetleń na youtubie, niezwykle często pojawia się też w radio czy telewizji. Nic więc dziwnego, że równie często jego piosenki grano na weselnych zabawach. Jedną z nich jest utwór  „Perfect”.
  • Teraz coś z naszego podwórka i piosenka „Weź nie pytaj” Pawła Domagały, która wypłynęła zapewne na fali popularności wykonawcy jako aktora znanego nam z komedii romantycznych. W ciągu kilku miesięcy od pojawienia się klipu w sieci obejrzano go ponad 50 milionów razy! I tak powstał kolejny weselny hit.
  • W Polsce furorę zrobił również utwór Ani Karwan „What the world needs now” z filmu Listy do M.
  • A teraz pora na klasykę. I tu nie możemy pominąć Whitney Huston. Wielki talent, anielski głos i ponadczasowa muzyka. Wszyscy pamiętamy przepiękny film “Bodyguard” i piosenki „I have nothing” czy “I will always love you”. Serdecznie je polecamy, w wykonaniu naszej wokalistki brzmią zjawiskowo!
  • Zespół Wet Wet Wet i “Love is all around you”. Ta piosenka jest również uniwersalna, znana i lubiana. I pięknie opowiada o miłości.

Mamy nadzieję, że tym artykułem przybliżyliśmy Was do trafnych wyborów dotyczących repertuaru na Wasze wesele. A jeśli czujecie niedosyt, zapraszamy do zakładki POSŁUCHAJ NAS. I życzymy udanej zabawy z zespołem Night Life. Co więcej – zapewniamy Was, że będzie niezapomniana.

Szukasz wyjątkowego zespołu na swoje przyjęcie weselne?

No Showcase selected!
, ,
Call Now ButtonZapytaj wolny o termin!