SKŁAD ZESPOŁU

Agnieszka

Wokalistka, Trener Emisji Głosu, Dyrygent, Kompozytor, Pedagog

Absolwentka Akademii Muzycznej w Bydgoszczy na wydziale Dyrygentury Chóralnej i Edukacji Muzycznej oraz Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego na wydziale Pedagogiki i Wychowania Artystycznego. Ukończyła także Liceum Muzyczne w Gdańsku w klasie wiolonczeli. Była solistką toruńskiego chóru gospel „Redemptoris Mater”, z którym koncertowała w kraju i zagranicą, m. in.: w Toronto i Missisaudze w Kanadzie. Jest laureatką i uczestniczką wielu konkursów oraz warsztatów wokalnych, m. in. : Droga do gwiazd, Mikrofon dla wszystkich, Festiwal młodych wokalistów oraz Warsztaty z Ewą Urygą i Jorgosem Skoliasem, a także Warsztaty z Urszulą Dudziak w Warszawie.

Adrian

Wokalista, Klawiszowiec, Perkusista, Kompozytor, Manager

Założyciel zespołu muzycznego Night Life. Posiada blisko dwudziestoletnie doświadczenie w branży muzycznej. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 6 lat. Współpracował z wieloma wybitnymi muzykami, tworząc m. in. zespół muzyczny Poranek Koyota, z którymi zagrał wiele koncertów w całej Polsce. Do jego muzycznych inspiracji należą m.in. Stevie Wonder, Jamiroquai oraz Michael Jackson.

Arek

Saksofonista

Muzyk z wieloletnim stażem, mający na koncie kilka płyt oraz koncerty w kraju i za granicą. W latach ’90 zespół Funktet, pierwsza płyta. Przez kolejne lata współpracował z różnymi zespołami bluesowymi (2 płyty), między innymi z Magdą Piskorczyk. Nagrał dwie płyty LIVE w Radiu Gdańsk i Radiu dla Ciebie oraz autorską płytę z rockową formacją All My Life. Współpracował z zespołem Stare Dobre Małżeństwo, z którym zagrał kilkadziesiąt koncertów promujących płytę „Jednoczas”. Współpracował z krakowskim poetą Adamem Ziemianinem, autorem tekstów piosenek zespołu Stare Dobre Małżeństwo – płyta „Sami o sobie”. Współpracował również z zespołem Blues Point – płyta „Po prostu”. W roku 2012 zajął czwarte miejsce w plebiscycie BLUES TOP 2012 kwartalnika Twój Blues w kategorii Instrumentalista Roku – Polska.

Krystian

Gitarzysta

Młody, utalentowany gitarzysta. Ukończył Szkołę Muzyczną w klasie gitary klasycznej pod kierunkiem Witolda Kozakowskiego. Uczestnik licznych konkursów i festiwali gitarowych. Twórca i gitarzysta wielu projektów i zespołów muzycznych. Swoją stylistykę opiera na połączeniu klasycznego rocka, funky i bluesa. Z zespołem muzycznym Night Life związany od 2010 roku.

Call Now ButtonZapytaj wolny o termin!