Wesele z klasą – jak dobrać muzykę?

15 października 2022 Zespół muzyczny Night Life

Wesele z klasą – jak dobrać muzykę?

Muzyka na przyjęciu weselnym ma ogromne znaczenie. Wzrusza i wprowadza w stan zadumy, to znów porywa nas na parkiet sali weselnej. Odpowiedni wybór utworów jest kluczem do sukcesu, tajemnicą szykownego i udanego wesela. Oprawa muzyczna powinna być odpowiednio dobrana  do poszczególnych części ceremonii, tak aby para młoda i goście weselni czuli się komfortowo przy muzyce, która im towarzyszy. Nie jest to proste zadanie, ale nie ma się czym przejmować, gdyż tym artykułem chcemy Wam pomóc w sprostaniu mu. Wspólnie odpowiemy sobie na pytanie: Jak dobrać muzykę na eleganckie wesele?

Opinie na temat rodzaju muzyki odpowiedniej na wesele bywają skrajnie różne. W Polsce znajdziemy wielu zwolenników tradycyjnych biesiad, przyśpiewek czy też muzyki disco-polo. Całe szczęście coraz częściej młode pary decydują się na aranżację muzyczną z klasą, nie zważając na niezadowolenie części gości. To dobrze, bo wesele jest Waszym świętem i Wasze upodobania powinny grać najistotniejsza rolę. Nie zmienia to faktu, że po paru toastach któryś z gości może zaproponować przyśpiewkę z akordeonem w tle lub domagać się zagrania popularnego hitu disco-polo. Takie sytuacje mają miejsce (ale na ten temat więcej tutaj) i są od Was niezależne, ale nie powinniście się nimi stresować. A my pomożemy Wam w ich załagodzeniu, proponując eleganckie wesele ze świetną zabawą utrzymaną w dobrym tanecznym klimacie! Szykowna oprawa muzyczna, którą Wam oferujemy, z pewnością porwie Waszych gości weselnych do tańca.

"Takt jest muzyką duszy…"
Night Life

Szukacie idealnego zespołu muzycznego na  przyjęcie weselne? Zależy Wam na weselu ze smakiem?

pierwszy taniec slub wesele

Służymy pomocą! Wyjaśnimy, jak dobrać muzykę, żeby wesele Waszych marzeń stało się rzeczywistością. Elegancka oprawa muzyczna na pewno trwale i pozytywnie zapisze się w pamięci wszystkich gości weselnych.

Zacznijmy od tego, że taka oprawa powinna łączyć światowy repertuar i polskie przeboje oraz współczesne hity i starsze utwory. Nie ograniczajmy się konkretnym gatunkiem. Oczywiście możemy wyznaczyć pewien tor muzyczny, natomiast warto przeplatać utwory i dopasowywać je do sytuacji. Szalony rock’n’roll, disco lat 70-tych i współczesny pop idealnie się wpasują w taneczną część wesela. Gwarantujemy, że pobudzą gości weselnych do tańca i zabawy. Nie powinno również zabraknąć spokojniejszych piosenek, bez których trudno sobie wyobrazić romantyczne, powolne tańce, a na nie podczas zabawy czekają chyba wszyscy, gdyż dają wytchnienie i wprowadzają romantyczną, wzruszającą atmosferę. Smooth jazzowe, łagodne improwizacje na gitarę i saksofon będą najlepsze podczas obiadu – tworzą stonowane, subtelne tło.

Na eleganckim weselu nie może zabraknąć profesjonalnego zespołu muzycznego. Ostrzegamy Was przed grupami, którym brakuje doświadczenia. Co należy zatem zrobić? Najważniejsze: posłuchać zespołu! Jest to oczywiście możliwe w internecie, ale nic nie zastąpi zobaczenia grupy na żywo! Night Life Warsaw oferuje Wam taką możliwość. Jeśli się spodobamy, pozostaje już tylko spotkanie, na którym omówimy szczegóły. Z pewnością znajdziemy rozwiązania, które zaspokoją Wasze oczekiwania.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym zespołem. Przykładowe utworów znajdziecie w zakładce POSŁUCHAJ NAS. Pamiętajcie, że jeśli doświadczenie muzyków w prowadzeniu wesel z klasą jest duże, nie musicie się martwić, że coś pójdzie nie tak. Możecie spać spokojnie i odliczać dni do pięknej ceremonii ślubnej i wesela Waszych marzeń.

Szukasz wyjątkowego zespołu na swoje przyjęcie weselne?

, ,
Call Now ButtonZapytaj wolny o termin!