Zespół czy DJ – odwieczny dylemat

13 grudnia 2022 Zespół muzyczny Night Life

Zespół czy DJ – odwieczny dylemat

Pytania, pytania, pytania… Nieodłączny element przygotowań do ślubu i weselnej zabawy. Jednym z nich jest pytanie o oprawę muzyczną naszej uroczystości. Jaki wybór będzie najlepszy? Czy dobrą zabawę zapewni nam zespół muzyczny, czy może DJ? Skomplikowana sprawa, ale… nie z nami! Mamy dla Was dobrą wiadomość – na przyjęciach, które organizujemy, łączymy te dwie możliwości! W dzisiejszym wpisie udowodnimy Wam, że to bardzo dobry pomysł.

Każda z możliwości ma swoje dobre strony. To właśnie dlatego niezwykle trudno zdecydować się na którąś z nich. Wybór zespołu wydaje nam się bardziej tradycyjny, DJ-a – nowocześniejszy, zespół gra na żywo, co jest ogromnym atutem, DJ po prostu puszcza muzykę, za to do wyboru mamy nieograniczoną ilość utworów. Trudny orzech do zgryzienia, prawda? A przecież chodzi tylko o dobrą zabawę! Nie zastanawiajmy się więc dłużej, tylko połączmy obie opcje. Z zespołem Night Life to możliwe!

"“Czas pędzi, kiedy człowiek dobrze się bawi”"
Emma Bull

Dla każdego coś dobrego – zaczynamy świetna zabawę

wesele zespół muzyka

Weselną zabawę najlepiej rozpocząć z zespołem grającym na żywo. To czas, kiedy młoda para symbolicznie rozpoczyna uroczystość pierwszym tańcem. Naprawdę ważny moment, a jeśli dopełni go muzyka w wykonaniu profesjonalnego zespołu, ma szansę stać się perfekcyjnym i niezapomnianym. Docenią to wszyscy goście.

Pierwsza część wesela to nie tylko taneczna zabawa. Mamy wiele przerw na posiłki, moment wniesienia tortu… W takich chwilach również nie można przecenić roli zawodowego zespołu muzycznego, który stworzy delikatne tło i nie przeszkadzając gościom zbuduje odpowiedni nastrój.

Nie zapominajmy też o tym, że gra w wykonaniu zespołu na pewno bardziej przypadnie do gustu starszej, a co za tym idzie bardziej tradycyjnej części naszej rodziny. Wielu z nich nie ma chęci bawić się do późna, więc ta część wesela będzie między innymi ukłonem w stronę ich i ich gustów. Chociaż nie tylko ich, bo gramy dla wszystkich i jesteśmy pewni, że nasz ogromny repertuar zadowoli gości w każdym wieku.

Wejście DJ-a to napływ nowej energii, jakże potrzebny, kiedy jesteśmy już trochę zmęczeni, ale przecież nie w głowie nam rezygnacja z dalszej zabawy. Chcecie odmiany? Czekacie na coś innego? To ten moment, bo właśnie zaczynamy od nowa. A jeśli ktoś ma jakieś muzyczne życzenia, chciałby usłyszeć piosenkę, której nie zagrał zespół –  to chwila dla niego, bo DJ może spełnić praktycznie każdą waszą muzyczną prośbę. Rozpoczynamy więc drugą, mniej oficjalną część naszej uroczystości. Niech się dzieje szaleństwo do białego rana!

Czytaliście pewnie nasze poprzednie wpisy, słuchaliście zespołu Night Life (zakładka  POSŁUCHAJ NAS jest do Waszej dyspozycji), ufamy więc, że wierzycie w nasz profesjonalizm. Z klasą i elegancją prowadzimy zarówno taneczną część przyjęcia, jak i spokojniejsze czy bardziej oficjalne momenty. Uzgadniamy przebieg przyjęcia z młoda parą, nic nie pozostaje tu dziełem przypadku. Możemy Wam obiecać, że będzie tak, jak to sobie wymarzyliście.

Współpracujemy również z najlepszymi DJ-ami. Mamy pewność co do tego, że potrafią doskonale zaaranżować zabawę i mają świetny kontakt z gośćmi. Są najlepsi.

Odpowiedź na pytanie: DJ czy zespół jest zatem jasna. Jedno i drugie! Tak, aby każdy był zadowolony. A jeśli wybieracie zespół Night Life, o nic już nie musicie się troszczyć, bo to my wszystko zorganizujemy.

Szukasz wyjątkowego zespołu na swoje przyjęcie weselne?

, , ,
Call Now ButtonZapytaj wolny o termin!